KAN BANKASI KAYIT FORMU
BAŞKAN'A MESAJ YAZ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
BELGE/RESİM GÖNDERME
Gönüllü Olmak İstiyorum

@ - BİLGİ EDİNME SİSTEMİ

Bilgi Edinme sistemi Şartname maddelerini tekrar okumak için bilgisayar klavye - F5 - tuşuna basınız...

@ BİLGİ EDİNME SİSTEMİ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLİNE KAYIT FORMU
1 -) Cevap beklediğiniz tüm soru, öneri, dilek ve şikayetlerinizi Online başvurmak suretiyle bizlere iletebilir ve web sitemiz Üyelik Girişi Mödülünden Başvurularınızı Onayınız doğrultusunda takip edebilirsiniz.

  2 -) Herkes, talep ettiği bilgi ve belgelere bilgi edinme hakkı mevzuatının belirlediği usul ve esaslar çerçevesinde ulaşabilir. Ancak; Derneğimizden istenilecek bilgi veya belgeler Derneğimiz teşkilat ve görevleriyle ilgili olmalıdır.

 3 -) Bilgi Edinme Sistemine Başvuru Formu eksik doldurulduğunda,yanlış bilgi,veya beyan verildiği halde yapılan başvurular kabul edilmez.

 4 -) Derneğimizden bilgi ve belge isteyecek gerçek ve tüzel kişilerin taleplerini karşılamak üzere İnternet Bilgi Edinme Birimi oluşturulmuştur.

5-) Derneğimize yapılacak her türlü başvuru için aşağıda sunulan formu doldurularak yapılmalıdır.

6 -) Yanıt Tercihiniz ; Beklediğiniz tüm soru, öneri, dilek ve şikayetlerinizin sonucunu bilgi edinme sistemi başvuru formunda iletmiş olduğunuz yanıt tercihinizin seçeneğine göre tarafınıza gönderilecektir.

7 -) Online bilgileriniz eksiksiz doldurulmalıdır,bilgilerin dogru olup olmadığı sistem tarafından Web editörün Onayı ile sorgulanmaktadır.

8 -) Bilgilerinizi 2 ve 3. şahıslarla paylaşılmamalı ve paylaşılması suçtur,www.nigdenarkoyu.org adlı sitemiz ve Nigde Narköyü kültür yardımşa derneği sorumluluk kabul etmez.

BİLGİNİZE;

NİĞDE NARDER  PORTALI